Shes pjes per x5

Shitet nga: Jetmir 18 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes menjaq automatik modifikant dizel 3.0 dhe deferincjal dhe reduktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim