Shiten pjesë per Mercedes E-class dhe Renault clio

Shitet nga: sami 18 Gsh 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Auto servisi Rapuca gjendet ne Gjilan
Shesim pjese per Mercedes E class, Renault clio dhe Opel corsa B 1.4 16v
Thirrni ne numrat
045 405 678 dhe 044 177 090
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim