Shtopa te golfit 5 te ardhur nga ch origjinal

Shitet nga: Shtopa 27 Pri 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes shtopa te gilfit 5 si dhe masken ne mes dritav te golfit 5 si dhe federa te bmw 530 te gjith te ardhur nga ch si dhe pjed tjera si fellga goma si dhe per fiat stilo disa pjes .shtopat e golfit 5 i ndroj me ulse te golfit 4 me nje par dyr qe jan shtopat shiten edhe ndaras baj ndrim me ulse te golf 4shit me nje par dyr ose me fellga 14 apo 15she baj ndrim me iphone 4, 4s, 5 , 5s si dhe fellga te golfit 4 nr 17 she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim