UUUU Shiten karrikat mercedesit 200dhe 250viti 92

Shitet nga: kujta 26 Nën 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
UUUUU Shiten karrikat komplet te mercedesit 200 dhe 250 te vitit 1992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim