Zamajaci

Shitet nga: Skender 29 Dhj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten zamajact komplet me llamell dhe korp bmw x3 3.0 , dhe zamajac komplet per golf 6 2.0 dhe zamajac golf 4 me 6 shpejtsi set qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim