audi 4here4 per pjese

Shitet nga: besnik 21 Dhj 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjese per audi 4here4 ndrrusin e shpejtesive 5 shpejtesi motor te mire 1.6 benzin dhe pjese tjera ose komplet kerrin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim