mbrojtsi golf 6

Shitet nga: cufa 08 Sht 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Mbrojtsi golf 6
Por pa drita hallogen dhe pa plastika
Braniku .me senzora dhe kapak per larje te dritav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim