motorr per ford 2.4

Shitet nga: taulant 06 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorr dhe minjaq dhe trapi mbrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim