pedale per autoshkoll

Shitet nga: patriot 01 Pri 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
pedalet jan komplet te ardhura nga zvicrra ne gjendje te rregullt montohen dhe qmontohen shum leht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim