shes farin e djathte te audi a4 te perdorur

Shitet nga: aaaaaaaaaa 10 Jan 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
shes farin pak te perdorur dhe nje pjes kah shjmigavci e thyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim