AUTOBARTJE 24 h MAN 6.100 DIZELL

Shitet nga: Besim Sot 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rimorkio
Bejme bartjen e te gjitha llojeve te automjeteve deri ne 2.5 t ne tere Kosoven dhe jashte saj .
Shitet autotransportuesi MAN 6.100 dizell i vitit 92
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim