Prekulic shum praktike dhe e shum e rujshme

Shitet nga: xxx 17 Pri 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rimorkio
shes prekilicen per kerr shum e rujshme dhe pak e perdor i punojn me drita me gjitha gomat e mira gjendje te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim