Rimorkio ne gjendje te regullt

Shitet nga: privat 02 Dhj 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rimorkio
Shitet rimorkio e cila shihet ne foto , eshte ne gjendje te rregullt , esht prodhim i fabrikes dhe posedon atestin.İ punojn dritat
Mund edhe te hapet nga lart
Gjatesia 1.50 m
Gjersia 1 m.
Lartesia 1.20.
Mund te thirrni edhe ne viber, Qmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim