Rimorkio

Shitet nga: Tasim 21 Shk 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rimorkio
Shes traktor kulivator dhe gjitha pjeset lidhese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim