JON SHIT -Fellne Kosei 4

Shitet nga: miksi 30 Nën 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes Fellnet
Fellnet jon Model i Ri
Te Firmes KOSEI Orginal
jon R17 Shum te Ruajtura
Me Goma te Reja 195/40/ mbrapa 205/40/
jon te balansuara
jon me 4 vrima bojn per golf 1.2.3 dhe per vetura tjera
kto nfoto jon
gjindemi ne gjilan
kontakt 044 466-563 dhe Viber
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim