2 Car Polisher. Makina per polir

Shitet nga: berat 30 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive

Shiten 2 Car Polisher. Makina per polir. Jan te posa ardhura nga Zvicrra. Kto Car Polisher jan shum te mira por te ber polirin e veturave. Per me shum info kontakto viber whats app ne kete numer:
+37744615987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim