Alu Felnne Baracuda 5x112 17 TIP TOP

Shitet nga: Nikola 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Komplet sredjene alu felne marke Baracuda.
5 x 112 17"

Audi A4,A6....
Volkswagen passat B5.5,B6 ....
I ostala vozila sa tim razmakom srafova.
Nalazim se u Ranilugu,felne su sredjene komplet.

VIBER - 00 386 49 745 350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim