Drita te reja Xenon Osram D1S , D2R , D4S - Made..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Garage Dje 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
- Shes Drita Osram Origjinal Made in Germany te importuara nga Zvicra
- Te reja pa perdor

- Drita Xenon Osram D1S 35W Cool Blue Intense Xenarc


- Drita Xenon Osram D2R 35W Original Xenarc
- Drita Xenon Osram D4S 35W Original Xenarc Hg Free


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim