Dwd per vetur

Shitet nga: Fitor 09 Dhj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Dwd per vetur ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim