Dyer per garazha 044681559

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kifa mont +37744681559 Dje 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Dyer per garazha te ghitha modeler
Dyer industriale
Dyer per dhoma
Motorra per dyer rreshqitse dhe me krah
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim