Fara origjinal xenon per Golf 4

Shitet nga: fs 14 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Farat jon xenon origjinal tfabrikes vw shiten komplet me ttrafa e me sy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim