Felne

Shitet nga: Slavisa 11 Jan 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Prodajem 3 para felne u extra stanje.Skinute od mercedes 190.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim