JON SHITT Borbet Fellne 16

Shitet nga: miksi 27 Sht 03:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes Fellnet Borbet 4 Vrima per Golf 1.2.3.Pasat etj..
Fellnet jon Shum te Ruajtne
me Goma Vere 215.40.16
t parat 195.40.16 me
Gomat pothuaj se te Reja
Jon Kto ne Foto
Shiten prej Gzimit
Kontakt Nr:044 466 563 Vetem Mbas Ores 16
gjindemi ne Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim