JON SHITUR -Fara per vw VENTO Cristal angle easy

Shitet nga: miksi 22 Mar 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes farat (dritat) per vw VENTO ose Golf 3
Farat jon ne gjendje perfekte Kristal angel easy
T gatshme per montim
Jon kto ne Foto
GJithashtu Vjen edhe Maska Ventos pa Shejj
SHum te Ruajtura
Gjindemi ne gjilan
Qmimi 200€URO
Qmimi i pa Diskutushem
Ndrrim I mundshem
Kontakt:044 466-563
JON SHITUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim