Led dekorim pragu per opel Astra

Shitet nga: Besir 17 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
4 copa = 2 palë per vetura me 4 dyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim