Remus me telekomand

Shitet nga: lemi 30 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shitet remusi me telekomand esht ne gjendje te rrugullt per inteformata na kontaktoni ne numrin e viberit
+381638877297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim