Remus ospuh

Shitet nga: ardian 27 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Remusi u kan i vr6 bon edhe per kerre tjera
Qet za shum tmir
Sekom pastru sja kom hek plunin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim