Shtopa per BMW E60

Shitet nga: miksi 07 Dhj 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes Shtopat per BMW e 60
Shtopat jon kta ne Foto njeri ësht pak i vrar siq Shihet n Foto Kurse Tjetri Ska Vrejtje
Gjindemi ne Gjilan
Qmimi per të 2-t 130 €uro
Kontakt 044 466 563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim