Tuning

Shitet nga: Pajisje per tuning te veturave 29 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten pajisjet per tuning te gjitha llojet e veturave ,per lexim te fajllit edhe remapit

Pajisjet jan origjinale dhe jan te Reja dhe te testuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim