fiat ducato 89, ,93 ,97,99 bus,,kamionet, furgon

Shitet nga: ducato 11 Shk 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
fiat ducato 2.5d , 89 kamionet
dukato 1.9 tdi 93 furgon rks 06 i qlajmruar 499e
dukato 1.9 tdi ,93 bus per 9 udhtar
dukato 2.5 ,97 , furgon, i shesim ne tersi apo pjes pjes
ducato maxi ,99 2.5 tdi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim