Pjesë për Peugeot 306

Shitet nga: Afrim 22 Qer 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes pjesë për veturë Peugeot 306 Xdtd :

Haupa para , mbrapa
2 Dyert Permasit
1 Boshpomp
1 Allanser
Farat para dhe mbrapa
Krillat
Maskën perpara
Radio me kaseta
Kryt e motorrit etj etj ,
Karoseria ka ngjyrë si vetura ne foto .

140€ Qmimi I fundit Per kutrum


Kontaktoni edhe ne viber nr. +37744132855
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim