Auto Pjes dhe Servis Te "Endriti"

Shitet nga: Auto pjes dhe servis "Te Endriti" 10 Qer 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Auto Pjes dhe Servis Te "Endriti"
Gjindemi ne Gjilan ne Fshatin Pasjak tri kilometra ne dalje te Gjilanit
Posedojmë te gjitha pjeset per :Golf II Golf III Golf IV Passat II Passat III Passat IV Vento Audi 80 Audi 90
Si dhe blejë vetura te aksidentuara.
Pronar: AVDI AJETI
Tel:044-231-093
Viber: +377(0)45-339-482 (18:00 deri 22:30)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim