Auto Pjese dhe Servis Te "Endriti"

Shitet nga: Auto pjes dhe servis "Te Endriti" 04 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Auto Pjese dhe Servis Te "Endriti"
Gof IV 1.9 TDI (TDI TKUQE ) me kuk
Gjindemi ne Gjilan ne Fshatin Pasjak tri kilometra ne dalje te Gjilanit
Posedojm te gjitha pjeset per :Golf II Golf III Golf IV Passat II Passat III Passat IV Vento Audi 80 Audi 90
Pronar: AVDI AJETI
Tel:044-231-093
Viber: +377(0)44-231-093
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim