Auto Pjese dhe Servis Te Endriti

Shitet nga: Auto pjes dhe servis "Te Endriti" 04 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Auto Pjese dhe Servis Te "Endriti"
Passat IV 1.6 Benzinc (Karavan) me klimë
Gjindemi ne Gjilan ne Fshatin Pasjak tri kilometra ne dalje te Gjilanit
Posedojm te gjitha pjeset per :Golf II Golf III Golf IV Passat II Passat III Passat IV Vento Audi 80 Audi 90
Pronar: AVDI AJETI
Tel:044-231-093
Viber: +377(0)45-339-482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim