BAGER Komatsu 2003

Shitet nga: Mehmet 21 Jan 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bagerin Komatsu 2003 i aardhur nga CH shumm i ruajtur dhe punon shum mir per ma shum 044302556 apo viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim