BICIKLETA-------35-EURO

Shitet nga: Selamet 08 Dhj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bicikleten me qmim shum te volitshem.

Bicikleta ka guma te reja se ja kam ndrru te brendshem dhe te jashtmen.

Poashtu bicikleta posedon edhe shpejtesi ...


NR.konktaktues:045-621-198 mundni mem thirr edhe ne viber +37745621198
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim