Bageri 2003 Komatsu

Shitet nga: Mehmet 10 Jan 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bagerin Komatsu 2003 i ardhur nga CH shum i rujtur dhe punon shumm mir ska asni problem ska nevoj per investim 044302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim