Bageri Komatsu 11 T 2003

Shitet nga: Mehmet 06 Jan 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bagerin komatsu 11 tona viti 2003 i ardhur nga zvicrra punon shum mir dhe osht ne gjendje shum te mir teknike shum i ruajtur ska nevoj per investim per ma shum viiber +37744302556 ose ne tel 044302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim