Bageri Komatsu 2003 i ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: Mehmet 31 Jan 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bagerin Komatsu 2003 i ardhur nga zvicrra 11tona punon shum mir dhe shum i rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim