Bageri PEL JOB

Shitet nga: Xhevat 08 Jan 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bagerin Pel Job viti 1994 1.6 Tona i ardhur nga Zvicrra shum i rujtur dhe shum mir punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim