Bicikleta

Shitet nga: Shqiprim 21 Sht 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes Bicikleten Kettler e sapoardhur nga Gjermania,bicikleta osht alumin krejt pjest i ka Shimano Deore dhe osht alumin.pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim