DELPHI Diagnoze per Vetura deri ne vitin 2014.02

Shitet nga: Diagnoza 20 Maj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes DIAGNOZEN Delphi DS150E OBDII konektor me verzionin me te ri te softuerit 2014.02

Me diagnozen vijne; Kabllo USB, DVD Softueri me verzionin me te ri deri me 2014.02 per te gjitha llojet e veturave. Instalimin e softuerit e keni GRATIS-FALAS vetem duhet te sjellni kompjuterin qe t'a instalojme. Diagnoza mund te instalohet ne gjuhe te ndryshme sic jane; Serbe, Gjermane, Italiane, Angleze, Turke, etj.

Falas instalohet edhe AUTO DATA 3.88 Verzioni i fundit.

Me kerkese te klientit e instalojme dhe TECDOC me te riun 2014-2015 me nje kosto te vogel ekstra.

Diagnoza eshte e pa perdorur, ne pakete sic pi sheh fotot origjinale te bera sot.

Gjithashtu, bejme porositjen sipas kerkesave te klienteve diagnoza te llojeve te ndryshme, vetem sigurone modelin dhe tregona se cfar ju duhet nepermjet Viber: +37744206303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim