Detektor i radarit

Shitet nga: Fastshopingkosova@gmail.com 23 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Anti radar dhe kontrollues i shpeitsis , zbulon radarin dhe kontrollon shpeitsin e mjetit me alarm Anglisht-Rusisht,nese doni me porosit , shkruni n qet email fastshopingkosova@gmail.com , per gjdo informat ju lajmroj aty .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim