Gjenerator dhe gersher me shtypje te vajit-kompres

Shitet nga: Milaim 02 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Ky gjenerator me gersher funksion me shtypje te vajit dhe perdoren ne raste aksidentit ku e ben prerjen e karaseris ne pergjethsi ne menyr te shpejt dhe efikase per te shpetuar njerzit si dhe sherben per nevojat tjera.Gjenaratori ka ni defek te vogel qe mund te sanoher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim