Kompresor dhe ram per traktorr

Shitet nga: Feriz 08 Jan 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes ramin 300euro dhe kompresorin 50 litrav 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim