Kulic , masazher ,micro bluetooth

Shitet nga: Kulic per bartjen e gajbeve te pijeve dhe gjesende 13 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Kulic per bartjen e gajbeve me pije
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim