Leshoj maqinat me qira

Shitet nga: Xhevat 01 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Leshoj maqinat me qira per thithjen e lagshtis mykit dhe ibercukit shum te mir te ardhura nga Ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim