Masazher

Shitet nga: Masazher 13 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Masazher per Shpindë , Kembë
Është për vetur dhe ne shtepi,i ka te ty llojet e afapterëve.
Mbeshtetsja e shpindes ,asht me 4 goglica te cilat rrotulllohen duke levizur deri ne fund te shpindes dhe teperpjet deri te qafa ,me telekomand e dirigjon qyshdush. Asht perfekte ndersa pjesa e poshtme ka kembet ben masazh vetem me vibrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim