Mbajtesin e motorritper vw golf 2 passat seat

Shitet nga: privat 23 Gsh 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes mbajtesin -derrzhaqin e motorrit te pasem i bon vw golf 2 , jetta , seat , skoda,, ,,1986-1995
mbajtesi eshte ngjendje te rregullt dhe esht origjinal i kerrit , qmimi 7euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim