Motor i mercedesit 190 Diesel

Shitet nga: Hasan 05 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Motorr i mercedesit 190 diesel , viti 89 ne gjendje te rregullt dhe shum i mir hargjon shum pak
per me shum info . kontaktoni ne nr . 044 135 225
qmimi sipas marveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim